LAWETA.TYCHY.PL

LAWETA TYCHY I OKOLICE 24H

blog

ZADZWOŃ TERAZ
510 519 858

Jakie dodatkowe usługi może zaoferować laweta?

Większości osób usługi lawetowania kojarzą się przede wszystkim z awarią samochodu na drodze, której nie da się naprawić. Wówczas na miejsce wezwana jest laweta, która zabiera niesprawny pojazd i transportuje go do odpowiedniej lokalizacji, na przykład najbliższego warsztatu motoryzacyjnego. Obecnie lawety w Tychach i innych miejscowościach oferują jednak szereg dodatkowych usług, które są dużym udogodnieniem dla potencjalnych klientów, którzy znaleźli się w kłopotach. Na co można liczyć i kiedy warto wezwać lawetę?

 

Kompleksowe usługi w razie niesprawnego auta

 

Kiedy w srodze zdarzy się awaria pojazdu, lub będzie on miał kolizję, wówczas najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie lawety na terenie miasta Tychy, która powinna na miejscu zjawić się błyskawicznie. Kierowca takiego pojazdu może nie tylko zadecydować o jego umieszczeniu na lawecie. Ma przy sobie bowiem szereg narzędzi, dzięki którym może dokonać podstawowych napraw, nawet na drodze. Niekiedy wystarczy kilka minut i można już awaryjnie uruchomić pojazd. Takie firmy zajmują się również wymianą kół w samochodach, na przykład w sytuacji złapania gumy w trasie.

 

czytaj więcej »

Jak szybko zamówić dobrą lawetę?

Na naszych drogach zdarzają się różne sytuacje. Nawet doskonały kierowca może popełnić błąd lub nie być w stanie zareagować odpowiednio szybko, kiedy ktoś inny zajedzie mu drogę. Stłuczki i kolizje to codzienność. Bywa również, że pojazd sam odmawia posłuszeństwa, ponieważ rozładował się akumulator, czy skończyło paliwo. W takiej sytuacji, najlepszym rozwiązaniem jest telefon po lawetę. Jak można to zrobić najszybciej, bez zbędnego trudu? Podpowiadamy, na co należy zwrócić uwagę.

 

Lawety w Tychach i okolicy – wezwanie na telefon

 

Każda firma oferująca usługi lawetowania, również nasza, przyjmuje zgłoszenia na telefon. Jest to bowiem najszybszy sposób na to, aby porozumieć się z usługodawcą, wskazać mu dokładną lokalizację, w jakiej powinna pojawić się laweta w Tychach i określić, co stało się z pojazdem. Dzisiaj wiele firm ubezpieczeniowych oferuje opiekę assistance, która polega właśnie na możliwości wezwania lawety lub innej pomocy drogowej, kiedy pojawi się taka sytuacja. Problem można zgłosić telefonicznie ubezpieczycielowi, a on zajmuje się pozostałymi kwestiami, takimi jak podstawienie lawety w Tychach.

 

czytaj więcej »

Szybka pomoc doraźna w trasie

Kiedy pokonuje się samochodem setki kilometrów, zdarzają się sytuacje kryzysowe. Nawet w najlepszym pojeździe może pęknąć opona, urwać się fragment podwozia, czy skończyć się paliwo. W szczególności dla samotnie podróżującej kobiety może okazać się to sytuacja kryzysowa, ponieważ nie każda radzi sobie z takimi drobnymi usterkami i ich naprawami. Kiedy samochód całkowicie stanie i nie ma możliwości jego uruchomienia, problemy nabierają siły. Najlepszą pomocą w takiej sytuacji jest oczywiście firma oferująca usługi lawetowania i naprawy pojazdów. Dzisiaj takie firmy, jak nasza oferują bowiem szereg dodatkowych usług, bardzo przydatnych w długiej trasie.

 

Profesjonalna pomoc w razie awarii

 

Wyzwane lawety w Tychach dysponują dziś bardzo nowoczesnym sprzętem. Każdy kierowca posiada przy sobie narzędzia, dzięki którym może próbować awaryjnie uruchomić samochód, albo dokonać drobnej naprawy. Poza tym, możliwa jest wymiana koła, jak również dowóz paliwa w dowolne miejsce. Samochód z kierowcą pojawia się na miejscu błyskawicznie i Klientka nie musi się niczym martwić, ponieważ jej pojazdem zajmują się od tej chwili profesjonaliści, którzy doskonale znają się na samochodach i potrafią diagnozować problemy. Jeżeli nie ma możliwości dokonania naprawy i uruchomienia samochodu w bezpieczny sposób, wówczas faktycznie umieszcza się go na lawecie.

 

czytaj więcej »

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
4 + 2

DOCIERAMY NA MIEJSCE BŁYSKAWICZNIE!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY