LAWETA.TYCHY.PL

LAWETA TYCHY I OKOLICE 24H

Dowóz paliwa

ZADZWOŃ TERAZ
510 519 858

Dowóz paliwa

w Tychach i okolicach

Zabrakło Ci paliwa w trasie? Na szczęście dzisiaj możesz skorzystać z szybkiej i profesjonalnej pomocy! Nasza firma to kompleksowe usługi – wykonując telefon do naszej firmy możesz liczyć na pomoc i dowóz paliwa we wskazane miejsce.

 

Z naszej oferty korzystają chętnie Klienci z całej Polski. Nasze samochody i oferowane dzięki nim usługi znane są z niezawodności. Oferujemy swoją pomoc kierowcom, którzy znaleźli się w nagłej, trudnej sytuacji drogowej.

 

Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z nami, kiedy wydarzy się coś niespodziewanego. Nasi pracownicy podejmą próbę uruchomienia Państwa pojazdu, a jeśli nie będzie to bezpieczne rozwiązanie, umieszczą samochód na lawecie i dowiozą go do wskazanego miejsca.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami!

 

skontaktuj się »

Nie ograniczamy się tylko do dowozu paliwa. Można kontaktować się z nami w różnych sytuacjach. Wymieniamy koła, oferujemy transport pojadów, a nawet wykonujemy na trasie drobne naprawy. W razie awarii lub niewielkiej kolizji, jesteśmy w stanie awaryjnie uruchomić auto lub przewieźć go w bezpieczne miejsce. 

 

 

Kompleksowe usługi lawety w Tychach nie zwlekaj, zadzwoń teraz!

 

 

Nasi kierowcy dysponują doskonałymi narzędziami, dzięki którym mogą wykonywać różne naprawy, nawet w trudnych warunkach. Każdy z nich zna się na samochodach i posiada niezbędne doświadczenie, aby móc świadczyć takie usługi. Jesteśmy profesjonalni i zawsze solidni. Wiemy, że dla naszych Klientów ważny jest czas, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby realizować usługi bez zbędnej zwłoki.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
9 + 3

zabrakło paliwa? zadzwoń teraz! dowieziemy!

Naszą ofertę kierujemy również do firm. Z powodzeniem organizujemy transport samochodów na terenie całego kraju. Dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów, które są bardzo bezpieczne i funkcjonalne. Zapewniamy usługi zawsze na najwyższym poziomie. Gwarantujemy również konkurencyjność naszych warunków cenowych. Współpracujemy z ubezpieczycielami, którzy często zwracają Klientom poniesione koszty. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z nami, w razie jakichkolwiek problemów na drodze. Postaramy się zjawić u Państwa jak najszybciej i wspólnie zdecydujemy, w jaki sposób zrealizujemy zlecenie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Tychach i okolicznych miejscowościach.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY