LAWETA.TYCHY.PL

LAWETA TYCHY I OKOLICE 24H

Awaryjne uruchomienie samochodu

ZADZWOŃ TERAZ
510 519 858

Awaryjne uruchamianie SAMOCHODU

POMOC DROGOWA W TYCHACH I OKOLICACH

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z zakresem usług naszej firmy. Posiadamy nowoczesne lawety, którymi poruszamy się po Tychach i w okolicach. Zapewniamy transport pojazdów na terenie całego kraju, na życzenie Klienta. Dysponujemy nowoczesnymi, zawsze sprawnymi samochodami, dzięki którym pomagamy naszym Klientom w trudnych sytuacjach na trasie. Awaria pojazdu może zdarzyć się każdemu, nawet bardzo doświadczonej i ostrożnej osobie. W takiej sytuacji, najlepiej skontaktować się z nami, aby zrobimy wszystko, aby jak najszybciej uruchomić auto lub przewieźć je w dogodne miejsce.

 

Nasze profesjonalne lawety poruszają się szybko, dzięki czemu jesteśmy w stanie niezwłocznie dostać się do Klienta. Posiadamy wiele samochodów, które znajdują się w różnych lokalizacjach i wyposażone są w dodatkowe narzędzia, powalajace na wykonanie naprawy czy uruchomienie auta. 

 

skontaktuj się »

Transportujemy samochody lub holujemy je do miejsca wybranego przez Klienta i określonego wcześniej, albo uruchamiamy je awaryjnie. Świadczymy również inne usługi, na przykład dowóz paliwa, kiedy go zabraknie, a w pobliżu nie ma żadnej stacji, do której można dostać się szybko na nogach. Nasi kierowcy zajmują się doraźną naprawą samochodu, na przykład wymieniają koła, czy inne elementy. Dysponują wieloma różnymi narzędziami, aby w razie konieczności służyć klientowi pomocą. Każdy z nich zna się na samochodach i posiada odpowiednie doświadczenie.

 

laweta z Tych Usługi na najwyższym poziomie

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak niedogodne mogą być dla naszych Klientów takie sytuacje. Staramy się więc działać szybko i sprawnie. Zależy nam na bezpiecznym uruchomieniu auta. Jeśli nie ma takiej opcji, umieszczamy samochód na lawecie i wieziemy go w odpowiednie miejsce. Służymy pomocą w każdej sytuacji. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z nami.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
2 + 1

fachowa pomoc w konkurencyjnej cenie!

Jesteśmy do państwa dyspozycji o każdej porze, ponieważ samochody psują się najczęściej w mało spodziewanym momencie. Jesteśmy solidni i zawsze wywiązujemy się z powierzonych nam zadań w stu procentach. Zapewniamy najlepsze ceny na lokalnym rynku. Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY