LAWETA.TYCHY.PL

LAWETA TYCHY I OKOLICE 24H

Firma

ZADZWOŃ TERAZ
510 519 858

KILKA SŁÓW O NASZEJ FIRMIE

Usługi transportowe w Tychach: pomoc jest w drodze!

Nasza firma założona już wiele lat temu zdążyła przez ten cały czas posłużyć swoją pomocą na drogach Tychów i okolic wielu strudzonym kierowcom, którzy szczęśliwie mieli pod ręką numer telefonu do nas. Z naszą nowoczesną i bogatą flotą ciężarówek, wykwalifikowanym zespołem i zapałem do pracy każdy dzień jest radością, wyzwaniem i okazją do wykazania na co nas stać w temacie:

  • usług holowania/lawetowania
  • pomocy drogowej (od dowozu paliwa po wymianę opon)
  • usług transportowych

Naszą dumą są przede wszystkim nasi wysoko wykwalifikowani kierowcy, którzy są dostępni do Państwa usług przez całą dobę, dzięki czemu 24-godzinna pomoc drogowa jest logicznym przedłużeniem naszych usług holowniczych. Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia zawsze wtedy gdy na terenie Tychów bądź w okolicach zajdzie taka potrzeba.

skontaktuj się »

Nikt nie lubi utknąć w środku trasy bez żadnej pomocy. Kiedy potrzebują Państwo szybkiej pomocy drogowej – warto mieć pod ręką telefon do nas. Jesteśmy profesjonalistami, którym można zaufać. Profesjonalistami, z których wsparciem każdy kierowca jest w stanie bezpiecznie poradzić sobie z nawet najbardziej zawiłą i frustrującą drogową sytuacją.

 

 

Jesteśmy do dyspozycji: więcej niż awaryjny serwis drogowy

 

 

Oprócz świadczenia całodobowej pomocy drogowej, posiadamy licencję i zaplecze techniczne pozwalające nam na holowanie pojazdów, zgodnie z oczekiwaniami Klientów którzy po nas zadzwonią Nasza praca w całym regionie zapewnia, że każdy kto na terenie Tychów potrzebuje pomocy w aspektach drogowych – bez wątpienia otrzyma ją, tak szybko jak to możliwe i z najwyższym poziomem profesjonalizmu – o tyle, o ile zadzwoni do nas. Oferujemy nawet natychmiastową pomoc drogową dla kierowców, którzy potrzebują pomocy w awaryjnym otwarciu samochodu, co w dzisiejszym zabieganym świecie niestety zdarza się coraz częściej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
9 + 3

DOCIERAMY NA MIEJSCE BŁYSKAWICZNIE!

Zatem, jeśli wyruszają Państwo w trasę w kierunki Tychów bądź też po prostu na c dzień poruszają się Państwo po tych okolicach, nasz numer telefonu powinien znaleźć się na stałe na Państwa liście kontaktów.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY