LAWETA.TYCHY.PL

LAWETA TYCHY I OKOLICE 24H

Drobne naprawy na drodze

ZADZWOŃ TERAZ
510 519 858

Drobne naprawy na drodze

POMOCY DROGOWEJ W Tychach i okolicach

Kiedy na drodze pojawiają się jakiekolwiek trudności, my wkraczamy do akcji. Swoją działalność prowadzimy w Tychach i okolicach, jednak oferujemy usługi również na terenie całego kraju. Nasze lawety w Tychach to nowoczesne pojazdy, wyposażone w praktyczne narzędzia, dzięki którym kierowca może również uruchomić awaryjnie pojazd, czy przeprowadzić w nim dobre naprawy.

Świadczymy kompleksowe usługi m. in.:

 

  • Odpalamy samochody;
  • Transportujemy je na lawecie;
  • Holujemy;
  • Wymieniamy opony;
  • Dowozimy paliwo.

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszych usług w razie jakiejkolwiek potrzeby!

 

 

skontaktuj się »

Awaria samochodu lub kolizja z innym pojazdem to dla kierowcy zawsze kłopot. My staramy się sprawić, aby sytuacja była jak najmniej uciążliwa dla naszego Klienta. Jeśli istnieje możliwość naprawy pojazdu na miejscu, czy jego uruchomienia, świadczymy takie usługi od ręki. Jeśli jednak samochód nie może bezpiecznie poruszać się po drogach, nasza laweta Tychy transportuje go we wskazane miejsce. 

 

 

lawety 24h z Tych Profesjonalna pomoc w trudnych sytuacjach

 

 

Współpracujemy również z wieloma firmami, dla których przewozimy pojazdy, również te nowe o zerowym przebiegu. Zapewniamy najlepszą ofertę na lokalnym rynku.

 

Zawsze zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Zatrudniamy profesjonalnych kierowców, którzy doskonale znają się na samochodach i dla których drobne naprawy na miejscu to żaden problem. Dzięki najlepszym narzędziom i akcesoriom, które zapewniamy, każdy samochód można szybko i sprawnie uruchomić.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
2 + 10

skontaktuj się z nami już teraz!

Zależy nam na zadowoleniu wszystkich Klientów, dlatego staramy się działać bez zbędnej zwłoki. Na naszą pomoc można liczyć o każdej porze dnia, ponieważ wiemy, że trudne sytuacje drogowe zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Dzięki nam można bezpiecznie dotrzeć do domu lub odstawić pojazd do mechanika, który zadba o jego sprawność.

Gorąco zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem w razie jakichkolwiek trudności z samochodem. Nasza laweta z pewnością okaże się pomocna. Zapraszamy!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY