LAWETA.TYCHY.PL

LAWETA TYCHY I OKOLICE 24H

FAQ

ZADZWOŃ TERAZ
510 519 858

nasza lista faq

lista najczęściej zadawanych pytań

Z kim współpracujemy?

Zdajemy sobie sprawę, że problem z samochodem bądź innym sprzętem zdarza się zazwyczaj w najmniej spodziewanym i odpowiednim momencie oraz, że dzieje się to daleko od domu, dlatego niezbędna jest nie tylko pomoc w holowaniu pojazdu, ale przede wszystkim jego szybkiej naprawie. W związku z tym współpracujemy z kilkoma warsztatami samochodowymi, które w razie problemów wyciągają do nas pomocną dłoń. jesteśmy więc wstanie zaoferować kompleksowe usługi.

Ile czasu potrzebujemy na dotarcie?

Interwencja jest natychmiastowa, szczególnie, jeśli ma być ona wykonana na terenie miasta Tychy. W przypadku okolic, może to potrwać nieco dłużej. Znamy miasto, a w związku z tym, że posiadamy też specjalistyczny sprzęt nawigacyjny, nasza laweta może pojawić się na miejscu w czasie krótszym niż 30 minut. Dziki rozbudowanej flocie jesteśmy w stanie pomóc w nawet najtrudniejszych sytuacjach, wysyłając jedną, albo jeśli istnieje taka potrzeba – nawet kilka lawet.

Czy oferujemy dowóz paliwa?

W naszej pracy spotykamy się z wieloma różnymi trudnościami, które towarzyszą kierowcom na trasie. Nawet ci najbardziej doświadczeni, popełniają niekiedy błędy. Jeżeli zdarzy się państwu zapomnieć o zatankowaniu pojazdu, zachęcamy do kontaktu z nami. Dowozimy zarówno paliwo bezołowiowe, jak i ropę we wskazane miejsce. Wystarczy telefonicznie zgłosić nam taką potrzebę i określić, jakie paliwo i w jakich ilościach mamy dostarczyć. Jeżeli problem z samochodem okaże się poważniejszy, zajmiemy się jego diagnozą i postaramy się bezpiecznie uruchomić auto.

Czy zajmujemy się awaryjnym uruchamianiem akumulatorów?

Z pewnością każdy kierowca doświadczył przykrej sytuacji, jaką jest problem z uruchomieniem pojazdu, z uwagi na rozładowany akumulator. Zdarza się to najczęściej zimą, ale nie tylko. Nasze lawety zawsze wyposażone są w odpowiednie kable, dzięki którym możemy przenieść zasilanie z własnego akumulatora do Państwa pojazdu. Ładujemy akumulator, aby umożliwić Państwu bezpieczne dotarcie do domu. Dzięki nam, o każdej porze można z łatwością uruchomić pojazd, nawet po kilku dniach postoju na parkingu.

Czy kierowca lawety zajmuje się wymianą opon?

Nasza firma oferuje bardzo szeroki zakres usług wykonywanych w miejscu, w którym znajduje się pojazd klienta. Kierowca każdej lawety posiada niezbędne narzędzia, takie jak chociażby lewarek i zestaw naprawczy, dzięki którym może w każdych warunkach pomóc Państwu w wymianie koła. Zawsze dysponujemy też podstawowymi modelami opon zapasowych, które umożliwiają bezpieczne dotarcie do celu i są doskonałym rozwiązaniem tymczasowym. Wystarczy zadzwonić do nas, a my zjawimy się na miejscu szybko i sprawnie zajmiemy się wymianą koła.

Jaki jest zakres terytorialny naszych usług?

Nasza firma prowadzi swoją działalność głównie w Tychach i okolicznych miejscowościach. Nasi doświadczeni kierowcy doskonale znają Tychy i ich okolice, dzięki czemu błyskawicznie mogą pojawić się w określonej lokalizacji o każdej porze dnia i nocy. Jeżeli jest to teren miasta, docieramy na miejsce w przeciągu pół godziny od otrzymania zlecenia. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w każdej sytuacji, ponieważ chętnie pomagamy również klientom spoza naszego głównego terenu działalności. Nasze lawety poruszają się po całym kraju.

Jak wiele pojazdów może przetransportować nasza laweta?

Standardowo na naszą lawetę mieści się jeden pojazd. W naszej ofercie znajduje się również możliwość skorzystania z dodatkowej naczepy lub nowoczesnej lawety dwupoziomowej. Jeżeli planujecie Państwo przewóz kilku pojazdów, wówczas takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić na kosztach. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z nami. Być może planujemy przejazd naszej lawety w podobnym kierunku i zaistnieje możliwość przewozu dwóch samochodów w ramach jednego zlecenia. Staramy się zawsze zaoferować najkorzystniejszą ofertę pod kątem finansowym.

Co możemy wziąć na lawetę?

Lawetujemy wszystkie popularne modele samochodów osobowych, ciężarowych i półciężarowych, a także SUV-y, samochody hybrydowe czy pojazdy terenowe. Umożliwiamy również transport pojazdów specjalistycznych. Zachęcamy do kontaktu, ponieważ dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów o dużym udźwigu i sporej funkcjonalności. Z pewnością znajdziemy odpowiednie rozwiązanie i zrealizujemy każde zlecenie. U nas można zamówić lawetę dwupoziomową i skorzystać z usługi transportu pojazdów na terenie całego kraju. Współpracujemy z wieloma producentami samochodów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
4 + 0

masz jakieś sugestie do faq? napisz do nas

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY