LAWETA.TYCHY.PL

LAWETA TYCHY I OKOLICE 24H

Transport pojazdów

ZADZWOŃ TERAZ
510 519 858

TRANSPORT POJAZDÓW

laweta całodobowo z Tych

Nasza firma od wielu lat oferuje usługi profesjonalnego transportu pojazdów. Posiadamy nowoczesne lawety i inne pojazdy, dzięki którym jesteśmy w stanie przewozić różne samochody na terenie całej Polski. Naszą działalność prowadzimy głównie w Tychach i okolicach miasta. Nasze lawety w Tychach znane są z niezawodności i szybkości. Zatrudniamy tylko profesjonalnych i sumiennych pracowników, dla których samochody i motoryzacja to życiowa pasja. Nasi kierowcy z satysfakcją wykonują swoją pracę, a dodatkowo świadczą również inne usługi. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszą firmą, w razie jakiejkolwiek trudnej sytuacji na drodze. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie Państwu pomóc.

 

  • Jesteśmy dostępni 24 na dobę
  • Lawetowanie samochodów nowych
  • Posiadamy wysokiej jakości sprzęt
  • Fachowa i expresowa pomoc
  • Drobne naprawy na drodze
  • Awaryjne uruchamianie samochodów

skontaktuj się »

Dysponujemy wieloma lawetami, które są w stanie bardzo szybko dotrzeć w odpowiednie miejsce. Profesjonalnie transportujemy uszkodzone pojazdy lub holujemy je we wskazane przez Klienta miejsce. Przewozimy również samochody fabrycznie nowe, bez przebiegu na terenie całej Polski.

 

 

Transport pojazdów lawetą w mieście Tychy i okolicach

 

 

Warto kontaktować się z nami, ponieważ świadczymy również usługi drobnych napraw, jak wymiana opony, czy innego elementu. W razie problemów, można u nas również zamówić dowóz paliwa, które nasz kierowca dowiezie w najszybszym możliwym czasie. Staramy się zrobić wszystko, aby uruchomić pojazd i umożliwić mu dalszą podróż, jeżeli tylko istnieje taka możliwość.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
5 + 3

dostępność 24h / 7 - Pomoc w trudnej sytuacji

Każdemu kierowcy, nawet temu profesjonalnemu, może się w trasie przytrafić niespodziewana awaria. Niekiedy mała kolizja, czy inne zdarzenie może sprawić, że samochód nie nadaje się do dalszej jazdy. Wówczas pakujemy samochód na naszą lawetę i zabieramy go w dogodne miejsce. Staramy się jak najszybciej wykonać nasze zadanie i maksymalnie skrócić czas oczekiwania Klienta na sprawny samochód. Współpracujemy również z ubezpieczycielami. Nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami, w razie jakiejkolwiek trudnej sytuacji. Gwarantujemy konkurencyjność naszych cen.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY