LAWETA.TYCHY.PL

LAWETA TYCHY I OKOLICE 24H

Dlaczego my?

ZADZWOŃ TERAZ
510 519 858

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

FLOTA NOWOCZESNYCH POJAZDÓW

 

Jeśli usługa holowania w Tychach to, coś Państwa interesuje – zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat tego, dlaczego warto zadzwonić po nas, gdy laweta Tychy okazuje się niezbędna.

 

 

Nasza prywatna firma holownicza specjalizuje się w zapewnianiu całodobowego awaryjnego holowania dla pojazdów o różnej wadze. Bez względu na to, czy chodzi o samochody lekkie, średnie czy ciężkie – warto zadzwonić po nasze usługi drogowe w rejonie Tychów, gdyż nasza obszerna flota oraz kwalifikacje zatrudnionych pracowników sprawiają, iż z każdym wezwaniem poradzimy sobie na medal. Mówiąc inaczej, jesteśmy po prostu dumni z tego, że oferujemy tak doskonałą obsługę klienta po przystępnych cenach w zakresie usług lawetą i holowania.

 

 

skontaktuj się »

Jesteśmy do usług, jeśli potrzebują Państwo:

 

  • awaryjnego holowania
  • pomocy drogowej
  • drobnej naprawy samochodów

 

W każdym z tych przypadków drogowych nie ma co się wahać, ale najlepiej czym prędzej dać nam znać – bowiem w kwestii auto holowania w Tychach i okolicach jesteśmy nieskromnie mówić w czołówce. Jesteśmy przekonani, że każdy dzwoniący po naszą lawetę Klient będzie w pełni zadowolony z usług i wsparcia, które oferujemy.

 

 

Usługi holowania w Tychach? Czekamy na telefon!

 

 

W naszej firmie specjalizującej się w usługach lawetą w pełni rozumiemy, jak stresujące może być wystąpienie problemu z pojazdem – dlatego chcemy upewnić się, iż każdy kierowca który się w takiej sytuacji znajdzie na terenie Tych bądź w jej okolicach – będzie wiedział, że ma na kogo liczyć!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
0 + 3

Dlaczego my i nasze usługi holownicze w Tychach?

Są Państwo w potrzebie holowania i obsługi drogowej. Nasi kierowcy służą pomocą! Są:

 

  • uprzejmi
  • profesjonalni
  • doświadczeni
  • doskonale przeszkoleni w każdej sytuacji.

 

Nasz personel jest zaangażowany w to co robi, dlatego też sprawując usługi holownicze nie chce po prostu „odbębnić roboty”, ale nie boi się nawet wykraczać poza swoje obowiązki, aby zapewnić jak najwyższą jakość obsługi i zadowolenie z udzielonych usług.

 

Dlaczego my? Bo jeśli chodzi o usługi holowania w Tychach – jesteśmy najlepsi!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY