LAWETA.TYCHY.PL

LAWETA TYCHY I OKOLICE 24H

Zmiana koła

ZADZWOŃ TERAZ
510 519 858

Zmiana koła

POMOC Drogowa W Tychach

Awaria koła na trasie? Nie masz odpowiednich narzędzi albo umiejętności, by poradzić sobie z tym problemem? Możesz liczyć na pomoc profesjonalistów! Nasza firma oferuje swoje usługi w Tychach i okolicach. Zajmujemy się przede wszystkim lawetowaniem i transportem pojazdów na terenie całego kraju, ale oferujemy także inne drobne usługi – w tym zmianę koła.

 

Dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów oraz fachowców, którzy profesjonlanie wykonują swoje zadania. Wiemy, że trudne sytuacje na drodze mogą zdarzyć się nawet doświadczonym kierowcom. Szybko zjawiamy się na miejscu i staramy się skutecznie pomóc rozwiązać problem. Poza transportem pojazdów, oferujemy również drobne naprawy, wymianę kół, czy dowóz paliwa, jeżeli zachodzi taka konieczność. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z nami, w razie jakiejkolwiek potrzeby. Postaramy się Państwu pomóc.

 

 

skontaktuj się »

Kiedy zdarzy się Państwu trudna sytuacja, na przykład kolizja na trasie, czy awaria samochodu, nasi pracownicy błyskawicznie reagują i przyjeżdżają z pomocą. Staramy się uruchomić awaryjnie samochód lub dokonać w nim doraźnych napraw, dzięki którym będzie można dalej podróżować. Jeśli auto jest w złym stanie technicznym, umieszczamy je na lawecie i transportujemy do wskazanego przez Klienta miejsca.

 

 

Lawety w Tychach i okolicy

 

 

W każdym samochodzie wozimy ze sobą różne narzędzia, dzięki którym naprawy czy wymiana koła są dla nas łatwe i zawsze możliwe. Nasi pracownicy to doświadczeni miłośnicy motoryzacji, którzy doskonale znają się na samochodach.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
5 + 3

auto pomoc 24/h Pomoc w każdej trudnej sytuacji

Jeżeli zabraknie Państwu paliwa, złapiecie Państwo gumę, lub w pojeździe rozładuje się akumulator, zawsze służymy pomocą. Solidnie wykonujemy drobne naprawy, uruchamiamy samochody, ładujemy ich akumulatory i dowozimy wybrany rodzaj paliwa. Działamy szybko i zawsze skutecznie. Gwarantujemy, że nasze usługi są zawsze na najwyższym poziomie. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy cieszą się zaufaniem sporej grupy Klientów. Serdecznie zachęcamy do poznania naszej oferty, jak również do kontaktu z nami, w razie problemów na trasie. Od wielu lat oferujemy swoje usługi w Tychach i okolicznych miejscowościach, jednak jesteśmy w stanie udzielić Państwu pomocy na terenie całej Polski. Współpracujemy również z firmami, przewożąc ich pojazdy. Jesteśmy do państwa dyspozycji o każdej porze. Zapraszamy.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY