LAWETA.TYCHY.PL

LAWETA TYCHY I OKOLICE 24H

Holowanie samochodów

ZADZWOŃ TERAZ
510 519 858

Holowanie samochodów

POMOCY i holowanie samochodów W Tychach

Problem z samochodem może pojawić się zawsze. Kiedy zdarza się w trasie, dostarcza wówczas mnóstwo kłopotów. W trudnej sytuacji na drodze, zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszą firmą. Nasze profesjonalne lawety w mieście Tychy poruszają się po drogach i są w stanie błyskawicznie dotrzeć do Państwa. Zajmujemy się holowaniem, ale świadczymy również inne usługi przydatne w takiej sytuacji. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą i skorzystania właśnie z naszej pomocy.

 

  • Transportu pojazdów
  • Holowania pojazdów
  • Zmiany koła
  • Drobnych napraw na drodze
  • Dowozu paliwa
  • Awaryjnego uruchamiania samochodu

 

Zapraszamy do kontaktu z nami!

 

skontaktuj się »

Kiedy pojazd odmawia posłuszeństwa, wówczas najlepiej skontaktować się z nami. Przyjedziemy na miejsce i sprawdzimy, co może być przyczyną usterki. Drobnych napraw dokonujemy od ręki, na miejscu. Zajmujemy się również wymianą opon i innych elementów, czy awaryjnym uruchamianiem pojazdu. W razie konieczności, organizujemy dla naszego Klienta dowóz paliwa w Tychach i okolicach. Nasze usługi świadczymy w Tychach, ale można również skorzystać z nich na terenie całego kraju. Jesteśmy szybcy i zawsze skuteczni. Działamy bez zbędnej zwłoki, w solidny i zorganizowany sposób.

 

 

Profesjonalna holowanie na terenie miasta Tychy i w okolicy

 

 

Zatrudniamy tylko sumiennych i solidnych pracowników, dla których motoryzacja jest pasją i całym życiem. Każdy z naszych kierowców posiada odpowiednie umiejętności i doświadczenie. Może dokonywać drobnych napraw na miejscu, aby pojazd był w stanie bezpiecznie poruszać się dalej po drogach. Jeśli nie ma takiej możliwości, transportujemy samochód na lawecie, albo holujemy je we wskazane przez Klienta miejsce. Można na nas liczyć o każdej porze, ponieważ wiemy, że trudne sytuacje drogowe zdarzają się w najmniej spodziewanym momencie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
10 + 3

Holowanie uszkodzonych pojazdów

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług. Bardzo dbamy o satysfakcję naszych Klientów i ich zadowolenie. Jesteśmy zawsze profesjonalni i solidni, a do dyspozycji mamy nowoczesne narzędzia i pojazdy. Oferujemy również konkurencyjne warunki cenowe. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z nami, w razie jakichkolwiek trudności na drodze.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY